Kapat

WordPress Sosyal Paylaşım Eklentisi – Social Warfare

Anasayfa
WORDPRESS WordPress Sosyal Paylaşım Eklentisi – Social Warfare
wordpress-sosyal-paylasim-eklentisi-social-warfare

Web sitenize daha fazla trafik çekmek istemez misiniz ? Nasıl mı? Bu yazımızda performansa takıntılı bir grup sosyal medya pazarlama uzmanı ve dünya standartlarındaki geliştiriciler tarafından geliştirilmiş, tamamen kullanıcı dostu bir sosyal paylaşım eklentisi olan Social Warfare sayesinde sizlerde web sitenizde paylaşmış olduğunuz içerikleri daha fazla kullanıcıya ulaştırmış olacaksınız.

Social Warfare Eklentisinin Avantajları

Çoğu WordPress sosyal paylaşım eklentisi sitenizi yavaşlatır ve umduğunuz şekilde çalışmaz. Social Warfare paylaşım eklentisi ise aksine hem hızlı hem de kullanıcı dostudur.

Web sitenizi diğer paylaşım eklentileri gibi yavaşlatmayacak, ekran boyutu veya çözünürlüğü ne olursa olsun sizin için en faydalı şekilde çalışmayı sürdürecektir.

Social Warfare Eklentisi, hem ücretli hem de ücretsiz sürümüyle kullanıcılara kolaylıklar sağlar. Ücretsiz sürümünde Facebook , Twitter, Pinterest, LinkedIn, Mix gibi sosyal paylaşım siteleri yer alırken, ücretli dediğimiz Pro sürümünde ise Reddit ,Tumblr , Yummly , WhatsApp , Pocket , Buffer , Hacker News , Flipboard , E-posta gibi sosyal paylaşım ağlarına sahip olursunuz .

Paylaşım düğmelerinin görünmesini istediğiniz yeri de seçebilirsiniz. Aşağıdaki yerleşim seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Yazı içeriğinin üstünde

Yazı içeriğinin altında

Yazı içeriğinin hem üstünde hem altında

Veya Manuel yerleştirme

Ayrıca kayan paylaşım düğmeleri sayesinde, okuyucu sayfanızda nereye giderse gitsin, paylaşma düğmelerinize her zaman kolayca ulaşabilecektir. Bunun yanında örneğin bir yazının ortasına sosyal paylaşım düğmelerini yerleştirmek isterseniz, bunu

kısa koduyla yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  WordPress İletişim Formu Eklentileri

Social Warfare Kurulum ve Ayarları

Social Warfare sosyal paylaşım eklentisini web sitenizde aktif etmeniz için WordPress ana paneline giriş yapmanız gerekiyor. WordPress ana panelinde sol kısımda yer alan menülerden Eklentiler > Yeni Ekle seçeneklerini takip ederek yönlendirilen sayfada yer alan Eklenti Arama Kutusuna Social Warfare yazarak aşağıdaki görselde yer alan eklentiyi etkinleştirebilirsiniz.

social-warfare-eklentisi

Eklentiyi etkinleştirdikten sonra WordPress ana panelinin sol kısmında yer alan menünün en alt kısmında Social Warfare adında bir eklenti karşınıza çıkacak. Bu eklentiye tıkladıktan sonra eklentinin ayarlar penceresi karşınıza çıkacak . Burada yer alan ayarları sitenize göre uyarlayabilirsiniz.

Daha farklı sosyal paylaşım eklentilerini görmek istiyorsanız, WordPress Sosyal Medya Eklentileri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

wordpress-sosyal-paylasim-eklentisi-social-warfare-ayarlari

Hangi sosyal paylaşım sitelerinin etkin olacağı, sosyal paylaşım araçlarının sitenizde hangi pozisyonda duracağına kadar tüm ayarları kaydedebilirsiniz.

Biçimler adlı ayarlar kısmında sosyal paylaşım araçlarının önizlemesini yapabilir, kayan sosyal paylaşım araçlarının aktif olup, olmayacağına karar verebilirsiniz.

social-warfare-ayarlari

Sosyal Kimlik Ayarları kısmında ise web sitenize ait olan Twitter, Pinterest, Facebook gibi sosyal paylaşım araçlarının adreslerini kaydedebilirsiniz.

social-warfare

Social Warfare sosyal paylaşım eklentisinin genel ayarlarını sizlere anlatmaya çalıştık. Umarım sizler için faydalı bir anlatım olmuştur. Bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle, hoşçakalın.

1 Yıldız2  Yıldız3  Yıldız4  Yıldız5  Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

“WordPress Sosyal Paylaşım Eklentisi – Social Warfare” üzerine 7 yorum

  1. Sibel says:
  2. Blogsavar says:
  3. One Yazar says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.