Kapat

WordPress İletişim Formu Eklentileri

Anasayfa
WORDPRESS WordPress İletişim Formu Eklentileri
wordpress-iletisim-formu-eklentileri

WordPress altyapısına sahip sitenizde ziyaretçileriniz ile kolay bir şekilde iletişim kurmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise bu yazımız tam size göre . Siteniz ile ilgili bilgi, görüş veya reklam anlaşması teklifi gibi durumlarda sizinle iletişime geçmek isteyen kullanıcılara, temas sağlayabilecekleri alanlar oluşturmalısınız.

Örneğin sitenizin bir köşesinde yer alacak iletişim formlarının varlığı yukarıda sağdığımız nedenlerden dolayı sizinle iletişime geçecek olan insanlar açısından kolaylık sağlayacaktır. Bizler de WordPress altyapısına sahip siteler için kolay bir şekilde kurabilecekleri ücretsiz iletişim formlarından oluşan 5 eklentiyi yararlı olabilecek şekilde sunmaya çalıştık. Yararlanmanız dileğiyle.

Contact Form 7 İletişim Formu

contact-form-7

Piyasada ücretsiz olarak hizmet veren iletişim formları arasında en iyisi diyebiliriz. Kullanışlı arayüzü sayesinde kullanıcılar sizinle hiç zorlanmadan iletişime geçebilirler. Ayrıca Contact Form 7 ile birden çok iletişim formunu yönetebilir, buna ek olarak formları ve e-posta içeriklerini esnek bir biçimlendirmeyle özelleştirebilirsiniz. 5+ milyon etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.contact-form-7-iletisim-formu

Contact Form 7 İle İletişim Sayfası Nasıl Oluşturulur? Adlı Yazımızı Okuyabilirsiniz.

WPForms İletişim Formu

wpforms

Sitenizde özel bir iletişim formu oluşturmak istiyorsanız, WPForms tam size göre bir iletişim formudur.Kolay arayüzü sayesinde sitenizi ziyaret eden kişiler sizinle rahat bir şekilde iletişime geçebilecektir. 2+ milyon etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

wpforms-iletisim-eklentisi

NinjaForms İletişim Formu

Siteniz için hızlı ve kolay bir şekilde kurabileceğiniz kodsuz bir iletişim formu oluşturmak istiyorsanız NinjaForms iletişim formu tam aradığınız kriterlerde bir iletişim aracıdır. Bu form ile birçok özelliği kullanıcılarınıza sunabilirsiniz. Kolay ve basit kullanımı sayesinde kullanıcılar hiç zorlanmadan sizinle rahat bir şekilde iletişim kurabileceklerdir. 1+ milyon etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

ninjaforms-eklentisi

Formidable Forms İletişim Formu

Formidable Forms adlı iletişim formunu sadece bir iletişim formu olarak kullanmazsınız. Bunun yanında sitenizde oluşturacağınız anketler, sınav formları, kayıt formları, ödeme formları, satın alma formları, e-posta pazarlama formları vs. alanlar içinde kullanabilirsiniz. 200.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Bir Sitenin Hangi WordPress Tema Kullandığını Öğrenme


formidable-forms-iletisim-formu

WeForms İletişim Formu

weforms

WeForms, çığır açan performansıyla hızlı ve kolay kullanılabilir WordPress form eklentilerinden biridir. Bir iletişim formu oluşturucusundan çok daha fazlasını içerisinde barındırır.Şık ve sade tasarımı ile tam bir kullanıcı dostu. 10.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

weforms-iletisim-formu

“WordPress İletişim Formu Eklentileri” üzerine 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER
Hostixo

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.