Kapat

Ücretsiz WordPress Temaları 2019

ucretsiz-wordpress-temalari-2019

Bu yazımızda WordPress kullanıcıları için sitelerinde kullanabilecekleri ücretsiz temalardan bahsedeceğiz. Bilindiği üzere WordPress’in tema deposunda onlarca ücretsiz tema yer almaktadır. Kullanıcı için bu depoda tema aramak gerçekten bazen güç gelebiliyor.

Bizler hem kullanıcıların işini kolaylaştırmak hem de temaları bir arada görebilecekleri bir ortam oluşturmak için dönem dönem sayfamızda temalar paylaşmaktayız. Bugün de okuyucularımız için kullanabilecekleri temaları derleyip sunmak istedik. Faydası olması dileğiyle.

Newsmag WordPress Teması

newsmag-lite-magazin-temasi

Gazete,dergi veya teknoloji haberlerinin yer aldığı bir site işletiyorsanız Newsmag tam size göre bir tema. Son derece şık bir tasarıma sahip olan tema WordPress kullanıcıları için kullanılabilir düzeyde bir özelliğe sahiptir. Ücretsiz olarak kullanabilir veya satın alabilirsiniz.

DEMO

İNDİR

Anariel WordPress Teması

anariel-lite-ucretsiz-wordpress-temasi

Anariel teması, kişisel blog siteleri için muazzam bir tema olarak gösterilebilir. Son derece şık tasarımının yanında hızlı bir tema özelliğine sahip oluşu en çok tercih edilme nedenlerinden biridir.

Anariel temasını moda, yemek, seyahat ya da kişisel blogunuz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

DEMO

İNDİR

MH Magazin WordPress Teması

mh-magazin-wordpress-temasi

MH Magazin temasını birçok projenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çözüm odaklı ve kullanıcı dostu olan MH Magazin temasında reklam alanları da mevcuttur. Kişisel ve seyahat amaçlı blogunuz için kullanabilirsiniz.

DEMO

İNDİR

OLSEN WordPress Teması

olsen-wordpress-temasi

Karmaşık ve itici temalara inat Olsen WordPress teması gerçekten de üzerine çok fazla olumlu yönde yorum yapılacak temalar arasında yer alır. Gerek şık sosyal medya butonları ile gerekse son derece hızlı oluşu, tercih nedenleri arasında yer alır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Everest Themes Popüler 8 Ücretsiz WordPress Teması

Başta kişisel blogunuz olmak üzere birçok projenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

DEMO

İNDİR

Activello WordPress Teması

activello-wordpress-temasi

Activello teması, şık bir görünüme sahip WordPress blog temaları arasında yer alır. Başta yemek, moda, seyahat, kişisel, spor ve diğer projelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

DEMO

İNDİR

Awaken WordPress Teması

awaken-wordpress-temasi

Awaken WordPress Temasını magazin, teknoloji veya kişisel sayfalarınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık tasarımının yanında SEO dostu bir tema özelliği taşır.

DEMO

İNDİR

“Ücretsiz WordPress Temaları 2019” üzerine 2 yorum

  1. Duo Diyet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.