Kapat

Tavsiye Film: Kapan Filmi Sinemalarda ! (2019)

Anasayfa
KÜLTÜR & SANAT Tavsiye Film: Kapan Filmi Sinemalarda ! (2019)
kapan-filmi-2019

Hafta sonu sinemaya gidecekler için güzel haberlerimiz var. Her hafta birbirinden farklı filmlerin vizyona girdiği sinema sektöründe yerli ve yabancı birçok film izleyiciyle buluşuyor.


Ülkemizde ve dünyada insanların çalışma koşullarından kaynaklı olarak genellikle hafta sonları vizyona giren filmler, insanların hafta sonlarını değerlendirebildikleri bir etkinlik olarak görülür. Her ay olduğu gibi Mart ayında da birbirinden farklı türdeki filmler vizyona giriyor.

Mart ayının ikinci haftasına girmiş bulunuyoruz. Bu hafta sonu film izlemek için sinemaya gidecekler için önerebileceğimiz bir yerli filmden bahsedeceğiz. Bu hafta 3’ü yerli 5’i yabancı olmak üzere toplamda 8 film vizyona girdi.

Yerli filmler arasında en çok merak edilen film ise, Hiçbir Gerçek Saklı Kalmaz sloganıyla vizyona giren KAPAN filmi oldu. Peki Kapan filmini bu kadar merak ettiren konusu mu? kurgusu mu ?İşte bu yazımızda bu detayların üzerinde konuşacağız. Şimdiden gidecekler için iyi seyirler diliyoruz.

Bir İntikamın Hikayesi : KAPAN

Sıradışı bir yüzleşmenin hikayesi olarak lanse edilen Kapan filmi, zengin bir adam ve ailesinin yaşadıklarını konu ediyor. Antalya’nın sayılı zenginlerinden olan Süleyman, çocuklarına oldukça düşkün bir adamdır. Oğlu Tarık’ın kız arkadaşının trajik ölümünün ardından yaşadığı psikolojik travmayla hayatı alt üst olur.

yerli-film-kapan-2019


Süleyman, ailesinden habersiz bir şekilde, içinde kızının aşık olduğu adamın da yer aldığı, “Doğruluk mu cesaret mi?” adlı ,100 milyon dolar ödüllü sıradışı bir yarışma düzenler. Bu yarışmanın ucunda ölüm vardır .

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Sinemada haftanın filmleri (5 Nisan 2019)

Süleyman Bey’in düzenlemiş olduğu bu yarışmada, dürüst olmaktan başka çıkış yolu yoktur. Ayrıca filmde, babasının düzenlediği yarışmayı öğrenen Aslı ise gerçekleri ortaya çıkarmak için bir çabaya girecek ve babası ile yüzleşecektir.

Hayatın her alanında hesaplaşmalar vardır. Kimi insanlar bunu rakipleriyle, kimisi yakınlarıyla, Kimileriyse kendisiyle hesaplaşır durur. Ne var ki bazı hesaplaşmalar intikama dönüşür. Hatta bedelinin ağır olduğu bir Kapan’a… Bu öyle bir Kapan ki, sahibinin bile üstüne kapanmıştır. Bakalım bu Kapan’ı kim, nasıl açacak?

Yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı’nın oturduğu filmin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya, Kemal Uçar, Öykü Çelik gibi isimler yer alıyor. Dram ve aksiyon sahneleriyle ilgi çeken yerli film KAPAN , 8 Mart 2019 Cuma gününden itibaren sinemalarda izleyiciyle buluşacak.

“Tavsiye Film: Kapan Filmi Sinemalarda ! (2019)” üzerine 2 yorum

  1. Bipudra says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER
Hostixo

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.