Kapat

FOXplay ve Hepsiburada’dan İşbirliği : İzlerken Al Özelliği Geliyor!

Anasayfa
İNTERNET FOXplay ve Hepsiburada’dan İşbirliği : İzlerken Al Özelliği Geliyor!
foxplay-hepsiburada-isbirligi

Dünyanın ilk “İzlerken Al” özelliğine sahip, FOX’un yeni online içerik platformu FOXplay, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada ile büyük bir iş birliğine imza attı.

Geçtiğimiz gün Soho House İstanbul’da gerçekleştirilen FOXplay lansman etkinliğinde FOX Networks Group Genel Müdür Yardımcısı ve Satış Grup Başkanı Mehmet İçağasıoğlu, katılımcılara yeni platformun detaylarını anlattı, projenin ilk paydaşını açıkladı.

FOXplay ve Hepsiburada’dan büyük ortaklık!

FOXplay ve Hepsiburada gerçekleştirdikleri iş birliği ile dünyada ilk kez hayata geçirilecek bir uygulamaya imza attı.

Yapılan iş birliği ile Türkiye’nin ilk e-ticaret özellikli dizisi “4N1K Yeni Başlangıçlar”da, “İzlerken Al” özelliği kullanılarak izleme deneyimi bölünmeden alışveriş yapılabilecek.

İzleyiciler, hayran oldukları oyuncuların kıyafetlerinden, beğendikleri diğer tüm ürünlere kadar “İzlerken Al” seçeneğiyle, bir çok ürünün sahibi olabilecekler. Tek yapılması gereken, diziyi durdurarak beğenilen ürünleri sepete atmak ve Hepsiburada üzerinden anında satın almak.

Yapılan lansman etkinliğinde İçağasıoğlu, kullanıcıların platform üzerinden en sevdikleri FOX dizilerinin, programlarının ve başarılı filmlerinin yanı sıra dijitale özel içeriklere de erişebileceklerini dile getirdi ve “Sevdikleri içerikleri sadece izlemekle kalmayıp, o anda gördükleri ve beğendikleri ürünleri tek bir tıkla, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada üzerinden satın alabilecekler.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Facebook'ta Spamdan Kurtulma Yolları

“FOXplay ve Hepsiburada’dan İşbirliği : İzlerken Al Özelliği Geliyor!” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER
Hostixo

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.