Kapat

En İyi 8 WordPress Sosyal Medyada Otomatik Yazı Paylaşma Eklentisi

Anasayfa
WORDPRESS En İyi 8 WordPress Sosyal Medyada Otomatik Yazı Paylaşma Eklentisi
en-iyi-8-wordpress-sosyal-medyada-otomatik-yazi-paylasim-eklentisi

WordPress altyapısına sahip sitenizde içeriklerinizi tek tıkla sosyal medya sitelerinde paylaşmak istemez misiniz? Evet tamda aradığım konu buydu diyorsanız doğru yerdesiniz o vakit.

Sitemde içeriklerimi hazırladım, şimdi tek tek sosyal medya sitelerine gidip içeriklerimi paylaşmak istemiyorum, bu haliyle beni yoruyor diyenlerdenseniz, sizler için işinizi kolaylaştıracak birkaç eklentiden bahsedeceğiz.

Yapmanız gerekenler arasında eklentiyi kurup, gerekli sosyal medya ayarlarını yaptıktan sonra arkanıza yaslanıp yazılarınızı otomatik olarak paylaşmak olacak. Çok fazla bekletmeden dilerseniz otomatik yazı paylaşım eklentilerine geçelim.

NextScripts | Sosyal Medya Otomatik Yazı Paylaşım Eklentisi

nextscripts-eklentisi

Bu eklenti, blogunuzdan otomatik olarak Facebook, Twitter, Blogger, Tumblr, Flickr, LinkedIn, , Instagram, Telegram vb. sosyal medya hesaplarınıza bağlanarak gönderilerinizi otomatik olarak paylaşmanızı sağlar. 100.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Revive Old Post | Sosyal Medya Otomatik Yazı Paylaşım Eklentisi

revive-old-posts

Bu eklenti eski yazılarınızı otomatik olarak sosyal medya platformlarında paylaşarak trafik kazanmanızı sağlar. Ayrıca içeriğinizin tanıtılmasını da sağlar. Paylaşım aralığını ve trafik çekmek için paylaşılacak yazı sayısını belirleyebilirsiniz.

ROP bir Facebook ya da Twitter otomatik gönderici olarak çalışır, böylece yazılarınızı sosyal medyaya kolayca gönderebilirsiniz. 50.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

AccessPress Social Share | Sosyal Medya Otomatik Yazı Paylaşım Eklentisi

accessspress-social-share

AccessPress Social Share, web sitenizin içeriğini (sayfa, yayınlar, görüntü, medya) sosyal medyada (Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn ve Digg) kolayca paylaşmasını sağlayan ücretsiz bir WordPress eklentisidir. 50.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  WordPress İçin SEO Dostu Kalıcı Bağlantı Ayarları

Blog2Social | Sosyal Medya Otomatik Yazı Paylaşım Eklentisi

blog2social

Bu eklenti ile blog gönderilerinizi Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest, Flickr gibi sosyal medya ağlarında otomatik olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca programlama yöntemiyle gönderilerinizi dilediğiniz zaman ve saatte paylaşma imkanına sahipsiniz. 30.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

CoSchedule | Sosyal Medya Otomatik Yazı Paylaşım Eklentisi

coschedule-eklentisi

CoSchedule eklentisi, blogunuzda paylaşmış olduğunuz içerikleri sosyal medya ağlarında paylaşmanızı sağlar. Paylaşımlarınızı belirli bir takvime göre ayarlayabilir, dilediğiniz saatte paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. 10.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Microblog Poster | Sosyal Medya Otomatik Yazı Paylaşım Eklentisi

microblog-poster

Microblog Poster eklentisi ile eski veya yeni gönderilerinizi sosyal medya hesaplarınıza bağlanarak otomatik gönderin. 8.000 + etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Nelio Content | Sosyal Medya Otomatik Yazı Paylaşım Eklentisi

nelio-content-social-share

Nelio Content, Twitter, Facebook, LinkedIn ve Pinterest gibi sosyal medya ağlarında otomatik olarak sosyal yayınlar oluşturarak blogunuzun içeriğini verimli bir şekilde planlamanıza, oluşturmanıza ve tanıtmanıza yardımcı olur. 7.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Jetpack | Sosyal Medya Otomatik Yazı Paylaşım Desteği

jetpack

WordPress altyapısına sahip sitenizde JetPack eklentisini kullanıyorsanız, yapacağınız bir kaç işlem ile sitenizde yer alan içerikleri sosyal paylaşım sitelerinde otomatik olarak yayınlatabilirsiniz.

Panelinizde Jetpack eklentisi kurulu ise yapmanız gereken Jetpack > Ayarlar > Paylaşım sekmesi altından otomatik paylaşım ayarlarını aktif ederek bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sınırlı da olsa bazı paylaşım sitelerinde yayınlarınızı otomatik olarak paylaşmanıza izin vermektedir.

wordpresss-jetpack

Son Notlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  WordPress İçin İnstagram Eklentisi (İnstagram Feed)

WordPress sitenizde paylaşmış olduğunuz içerikleri otomatik olarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız adına yararlı olabilecek eklentileri sunmaya çalıştık. Ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz eklentileri, kullanım sayısına göre vermeye çalıştık. Umarım sizler için faydalı olur. Bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle şimdilik hoşçakalın.

“En İyi 8 WordPress Sosyal Medyada Otomatik Yazı Paylaşma Eklentisi” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER
Hostixo

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.