Kapat

En İyi 10 Ücretsiz Blogger Teknoloji Teması

en-iyi-10-ucretsiz-blogger-teknoloji-temasi

Merhaba Blogsavar.net okuyucuları, izleyicilerimizden gelen yoğun talepler üzerine bugünkü yazımızda teknoloji blogları için ücretsiz yararlanabilecekleri Blogger Teknoloji Temalarından bahsedeceğiz. Piyasada bulabileceğiniz en iyi temaları sizler için paylaşmaya özen gösterdik.

Şık görünümleri ile blogunuza renk katacak olan temalar için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmayacak. Üreticilerinin isimleri saklı kalmak koşuluyla temalar üzerinde sınırsız revize hakkınız bulunmaktadır. Bazı özel alanlarının Pro sürümlerinde çalışıyor olmasının dışında genel olarak ücretsiz bir şekilde kullanacağınız temalar işinizi görecektir. Dilerseniz çok fazla uzatmadan yeni temalara bir göz atalım .

Ücretsiz Blogger Teknoloji Temaları

NewCon Blogger Teknoloji Teması

newcon-blogger-teknoloji-temasi

NewCon Blogger Teması, birçok özel widget alanlarıyla tartışmasız en iyi blogger temalarından biri olarak gösterilebilir. Başta teknoloji olmak üzere birçok projeniz için bu temayı kullanabilirsiniz.

Önizleme

İndir

Flexmag Blogger Teknoloji Teması

flexmag-blogger-teknoloji-temasi

Flexmag Blogger Teması, en iyi ve en popüler blogger teknoloji temalarından biridir. Temel olarak bu tema teknoloji blogunuzu temsil etmek için kullanabileceğiniz temalar arasında yer alır. Başta SEO olmak üzere birçok açıdan kullanıcı dostudur. Özel reklam alanları ile blogunuzdan yüksek oranda gelirler elde edebilirsiniz.

Önizleme

İndir

Gear World Blogger Teknoloji Teması

gear-world-blogger-teknoloji-temasi

Gear World Blogger Teması, en popüler ve en çok kullanılan ücretsiz teknoloji temalarından biridir. Temel olarak tema; ana içerik alanı, kullanıcı dostu içerikleri temsil etmek için bir ızgara görünümü, özel widget alanları, yapışkan sosyal medya simgelerini içerisinde barındırır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Mobil Uyumlu Ücretsiz Blogger Temaları

Önizleme

İndir

Newser Blogger Teknoloji Teması

newser-blogger-teknoloji-temasi

Newser Blogger Teması, şık tasarımı ve özel widget alanlarıyla tercih edilebilecek blogger temalarından biridir. Başta teknoloji blogunuz olmak üzere birçok projenize cevap verebilecek iyi temalardan biridir.

Önizleme

İndir

Techy Blogger Teknoloji Teması

techy-teknoloji-blogger-temasi

Techy Blogger Teknoloji Teması, blogunuzu bir üst seviyeye çıkarmak için en son özelliklere sahiptir. Techy, bazı özel sekmeli widget’lar, sosyal takip düğmeleri, özel iletişim bilgileri ve 404 sayfa vb. özellikleriyle birlikte geliyor. Kullanabileceğiniz iyi temalardan biridir.

Önizleme

İndir

Alpha Blogger Teknoloji Teması

alpha-blogger-teknoloji-temasi

Alpha Blogger Teması, başta teknoloji blogunuz olmak üzere birçok projenizde kullanabileceğiniz iyi temalardan biridir. Birçok özel widget alanı, mobil uyumlu ve SEO dostu olması, tercih etmenizde yardımcı olacaktır.

Önizleme

İndir

Ultra Mag Blogger Teknoloji Teması

ultramag-blogger-teknoloji-temasi

Ultra Mag, çok sayıda özelliğe sahip harika bir teknoloji temasıdır. Dikkatleri üzerine çeken büyük menüsü ile gelişmiş widget alanları ve renk uyumuyla blogunuz için harika bir seçim olacaktır.

Önizleme

İndir

Sora Seo Blogger Teknoloji Teması

sora-seo-blogger-teknoloji-temasi

Sora Seo Blogger Teması, SEO ve kullanıcı dostudur. Birçok özel widget alanı ve kullanıcı için gerekli olan reklam alanları ile önerilebilecek kullanışlı temalardan biridir.

Önizleme

İndir

Tech News Blogger Teknoloji Teması

tech-news-blogger-teknoloji-temasi

Tech News Blogger Teması: SEO, yükleme süresi ve mobil kullanım kolaylığı açısından kullanıcı dostudur. Blogunuz için önerebileceğimiz temalar arasında yer alır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  15 Adet Ücretsiz WordPress Blog Teması

Önizleme

İndir

TechBlog Blogger Teknoloji Teması

techblog-blogger-teknoloji-temasi

TechBlog Blogger Teması, profesyonel görünümlü bir teknoloji blogunuz için kullanılabilecek temalar arasında yer alır. TechBlog, mobil uyumlu, SEO dostu, özel reklam alanları ve bazı özel widget alanları ile gayet kullanışlı temalardan biridir.

Önizleme

İndir

Sparks Blogger Teknoloji Teması

sparks-blogger-teknoloji-temasi

Sparks Blogger Teması, oldukça profesyonel ve en popüler teknoloji temalarından biridir. Popüler paylaşımlar, e-posta aboneliği, sosyal paylaşım düğmeleri vb. birçok özel widget alanına sahiptir.

Önizleme

İndir

1 Yıldız2  Yıldız3  Yıldız4  Yıldız5  Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.