Kapat

Blogger Reklam / Sponsorluk Alanı Nasıl Oluşturulur ?

Anasayfa
BLOGGER Blogger Reklam / Sponsorluk Alanı Nasıl Oluşturulur ?
blogger-reklam-alani-olusturma

Blogger’da sevdiğiniz sitelerin reklamını yapmak, karşılıklı banner paylaşımı ile sitenizde daha fazla reklam alanı oluşturmak istediniz. Bunun için bazen bir kod veya eklentiye ihtiyaç duyarsınız .

Bu yazımızda ihtiyacınıza uygun bir reklam alanı ya da diğer tabiriyle sponsorluk alanı oluşturmanız için gerekli bilgileri elimizden geldiğince anlatmaya çalışacağız.

Bir iki basit işlemle bu eklenti alanına sahip olmak için öncelikli olarak Blogger Admin Paneline giriş yapmanız gerekiyor. Ardından sol menüde yer alan Tema> HTML’yi Düzenle yolunu takip ederek CTRL + F yardımıyla aşağıda yer alan kodları

Bu işlemi yaptıktan sonra Tema alanı için kaydet butonuna basın ve buradan çıkın . Ardından Blogger Admin Yönetim Panelinin sol menüsünde yer alan Yerleşim sekmesine gidin.

Çıkan sayfada Gadget Ekle butonuna tıklayın. Sonrasında “HTML/JavaScript” ile yeni bir Gadget eklemeyi seçin. Aşağıda yer alan kodları bu yeni açtığınız Gadget’in içine kopyalarak kaydedin .

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Blogger için son yorumlar eklentisi

İşlem bu kadar basit. Burada dikkat edilecek nokta; Parantez içinde verilen alanları kendinize göre düzenleyin. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

“Blogger Reklam / Sponsorluk Alanı Nasıl Oluşturulur ?” üzerine 3 yorum

  1. jdsezer says:
  2. Ahu says:
  3. Blogsavar says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.