Kapat

728×90 Banner Reklam Alanı Oluşturma

Anasayfa
İNTERNET 728×90 Banner Reklam Alanı Oluşturma
728x90-banner-reklam-alani-olusturma

Birçok web sitesi daha fazla kazanmak adına site içerisinde bulunan mevcut reklam alanlarına ekstra reklam alanı açmak ister. Bunun için de arayışlara girer. İşte bu ekstra reklamlardan yani gelir getirecek türden reklamlara örnek olarak banner reklamları gösterebiliriz.

Banner Reklam Nedir?

Banner reklam, web sitelerine yerleştirilen reklam panolarıdır. Kendi web sitenizin dışında ancak hedef kitlenize yönelik olarak, ilgi duyduğunuz bir alanda yayınlanan, bir başkasına ait web sitesine ücret karşılığı çeşitli ölçülerde reklam panonuzun yerleştirilmesi işlemidir.

Kusacası, mevcut gösterilen reklamlar ve reklam veren şirketler dışında size kazandıracak farklı firmaların daha dolgun bir ücretle gösterim alanı sunacağınız reklam tipidir diyebiliriz.

Banner reklam boyutları, değişkenlik gösterebilir. Farklı boyutlarda banner reklamları mevcuttur. Bu yazımızda, mevcut sitelerde gösterilen ve sıkça kullanılan banner reklam boyutlarından 728×90 tipi banner reklam alanı için bir HTML kodu hazırladık.

Sitenizde bu tip bir reklam alanı açmak veya kullanmak istiyorsanız aşağıda paylaştığımız HTML kodunu ilgili alana kopyalayarak istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.

728x90-banner-reklam-alani

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  Türkiye fiyatı belli oldu ! Samsung Galaxy A80 özellikleri ve fiyatı

“728×90 Banner Reklam Alanı Oluşturma” üzerine 1 yorum

  1. tolum says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.