Kapat

2019’un En İyi Ücretsiz Blogger Temaları

2019un-en-iyi-ucretsiz-blogger-temalari

Merhaba Blogsavar.net okuyucuları yine birbirinden güzel ve uyumlu temaları siz Blogger kullanıcıları için derledik. 2019 yılı içerisinde seçilmiş en iyi 5 Blogger temasını sizler için derledik. Temalar genel olarak bir Blogger kullanıcısı için fazla iddialı ve bir adım önde olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Her türlü projeniz için (e-ticaret siteleri hariç) rahatlıkla kullanabileceğiniz temaları, incelemenizde yarar görüyoruz. Bir Blogger kullanıcısının temaları iyi bir şekilde incelemesi için tema sayımızı sınırlı bir şekilde sunmak istedik. Temaları telif hakkı saklı kalmak koşuluyla ücretsiz kullanabilir, bunun yanında beğenmeniz halinde satın alma işleminde de bulunabilirsiniz.Temalar hakkında bilgi almak ve sitenize uyarlama konusunda destek almak isterseniz, iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz en iyi 5 Blogger temasını incelemek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

FlexBlog Blogger Teması

flexblog-blogger-template

FlexBlog Teması için 2019 yılının en iyi temalarından biridir diyebiliriz. Baktığımızda sade ve şık tasarımı ilk göze çarpan özelliklerinden biri, bunun yanında Blogger temalarında çok sık rastlamadığımız Daha Fazla Yükle özelliği onu seçmeniz için ilk aradığınız özellik olabilir. Tema SEO dostu olarak tasarlanmış, kullanıcıya herhangi bir sıkıntı çıkarmayacak şekilde geliştirilmiştir.

Sosyal widgetleri olsun ,özel tasarlanmış reklam alanları olsun ve tasarımın ciddi manada düzenli bir şekilde dağıtılmış olması, FlexBlog temasını seçmeniz için size yardımcı olacaktır. Temayı kişisel bloglarınız olmak üzere, moda,dergi, haber ve diğer projelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  15 Adet Ücretsiz Blogger Teması

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Blogxer Blogger Teması

blogxer-blogger-template

Blogxer Blogger Temasını 2019 yılının en iddialı temalarından biri olarak sayabiliriz. Tema gerçekten de taktir edilecek birçok özelliğe sahip. Asil duruşu ve sade renklerden oluşmuş tasarımı kullanıcılardan tam not olmasını sağlamıştır. Tema SEO konusunda hiç tereddüt bırakmayacak derecede uyumlu tasarlanmış. Bunun yanında tema tüm cihaz girişlerinde sıkıntı çıkarmayacak şekilde geliştirilmiş, hızlı yüklenebilen temalar arasında yerini alır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Miona Blogger Teması

miona-blogger-template

Tasarımı ve görünümü hoşuma giden Blogger temalarından biri de şüphesiz Miona‘dır. Bir temada aradığımız en önemli özelliklerden biri sadelik ve yerleşim düzenidir . Miona Blogger Teması, aradığımız bu iki özelliği fazlasıyla karşılamaktadır. Karışık bir tema düzeni yok, şık tasarımı ve sade yapısı Miona’yı tercih etmemizi sağlayacak unsurlardandır.

Miona Temasının teknik özelliklerine baktığımızda SEO optimasyonu yapılmış, PC / Tablet ve Mobil cihaz girişlerine son derece uyumlu, özel widget alanları arasında sosyal medya butonları ve reklamlar için özel yerleşim alanlarını görebiliriz. Temayı kişisel blogunuz olmak üzere, moda, fotoğrafçılık, dergi tarzı bloglarınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Beauty Blog Blogger Teması

beauty-blog-blogger-template

Özellikle kişisel blogu için sade tema arayanlara Beauty Blog temasını öneririm. Gerek renk uyumu gerekse hızlı yüklenme özelliği sayesinde kullanışlı temalar arasında yer alır. Güzellik,moda vb. alanlarda yazan Blogger’lar temayı sitelerine uyarlamakta sıkıntı çekmeyeceklerdir. Bunun yanında Beauty Blog Teması, SEO uyumu olsun, hız konusunda olsun diğer önerdiğimiz temaların gerisinde kalmayacak nitelikte bir özelliğe sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  24 Ücretli Profesyonel WordPress Teması ( % 50 İndirimli )

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

DesignX Blogger Teması

designx-blogger-template

WoldPress’ten uyarlanarak Blogger teması formatında hazırlanan temalar arasında yer alan DesingX Blogger Teması gayet başarılı temalar arasında yer alır. Şüphesiz 2019 yılının en iyi temaları arasında yer alması onu rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamıştır. Son derece zarif ve şık tasarıma sahip, renk uyumu muhteşem, SEO optimasyonu sağlanmış, hızlı yüklenebilen, sorunsuz bir şekilde çalışan tema, özel reklam alanları ve widgetleri ile tercih etmeniz için size birçok özellikler sunmaktadır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

1 Yıldız2  Yıldız3  Yıldız4  Yıldız5  Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

“2019’un En İyi Ücretsiz Blogger Temaları” üzerine 5 yorum

  1. Ömer says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.