Kapat

15 Adet Ücretsiz Blogger Teması

15-adet-ucretsiz-blogger-temasi

Merhaba Blogsavar.net okuyucuları, yine muhteşem temalarla karşınızdayız. Bu yazımızda Blogger altyapısını kullanan web siteleri için birbirinden güzel 15 Blogger temasını incelemeye aldık. Tamamen Responsive ( PC / Tablet / Mobil cihazlarla uyumlu ) ve SEO uyumlu olan temalara bayılacaksınız. Gerçekten de Blogger’ın klasik şablonlarına nazaran gayet kullanışlı ve sade tasarımlarıyla kullanıcılara site rahatlığı yaşatacak bu temaları incelemenizi tavsiye ederiz.

Temaları incelemeniz adına demolarını sizlerle paylaştık. Dilerseniz temaları inceleyebilir, sitenize indirme butonundan indirerek uyarlayabilirsiniz. Daha önce paylaşmış olduğumuz diğer Blogger Temalarını da görmek isterseniz aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

11 Adet Ücretsiz Blogger Teması

Mobil Uyumlu Ücretsiz Blogger Temaları

En İyi Ücretsiz Blogger Temaları

11+ Blogger Fotoğrafçılık Blog Temaları

Blogger Tema Düzenlemesi ve Yüklemesi konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız Sağ tarafta yer alan Canlı Destek uygulamamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Edward & Stella Blogger Teması

edward-stella-blogger-temasi

Edward & Stella Blogger Teması, moda, güzellik vb. blogunuz varsa rahatlıkla kullanabileceğiniz şık temalar arasında yer alır. Siteye girişte zorluk yaşamazsınız son derece hızlı bir temadır. Hem hızlı olması hem de SEO uyumlu olması kullanıcı için tercih sebeplerinden biridir. Moda, güzellik, yemek tarifleri gibi bir blogunuz varsa, bu tema tam size göre diyebiliriz.

DEMO

İNDİR

Alison Blogger Teması

alison-blogger-temasi

Alison Blogger Teması, moda, güzellik ve kişisel bloglarınız için kullanabileceğiniz son derece şık, minimal ve profesyonel bir blogger temasıdır.

DEMO

İNDİR

Beautiful Blogger Teması

beautiful-blogger-temasi

Beautiful Blogger Teması, moda, güzellik ve kişisel bloglarınız için kullanabileceğiniz son derece şık bir blogger temasıdır. Beautiful Blogger Teması, birden çok widgeti içerisinde barındırmaktadır. Blogger teması arayanlar için önerebileceğimiz iyi temalardan biridir diyebiliriz.

DEMO

İNDİR

Carolina Blogger Teması

carolina-blogger-temasi

Carolina Blogger Teması, moda, güzellik ve kişisel bloglarınız için kullanabileceğiniz iyi temalardan biridir. Daha çok bayanlara hitap eden Carolina teması, güzellik ürünleri ve seyahat günlüklerinizi paylaşabileceğiniz şık tasarıma sahip kullanışlı temalar arasında yer alır. Instagram fotoğraflarınızı doğrudan blog aracılığıyla göstermek için ayrıca bir Instagram widget’ı var.

DEMO

İNDİR

Boom Blogger Teması

boom-blogger-temasi

Boom Blogger Teması, teknoloji, kurumsal veya kişisel bloglarınız için kullanabileceğiniz güzel temalardan biridir. Boom Blogger Teması kullanıcılar için yararlanabilecekleri birden fazla widgete sahiptir. Sitenize rahatlıkla uyarlayabileceğiniz Boom teması son derece şık, mobil ve SEO uyumlu temalar arasında yer alır.

DEMO

İNDİR

Cocco Blogger Teması

cocco-blogger-temasi

Cocco Blogger Teması, moda,dergi ve kişisel bloglarınız için kullanabileceğiniz uygun temalardan biridir. Birden fazla widgete sahip olan Cocco teması mobil ve SEO uyumludur.

DEMO

İNDİR

Valencia Beauty Blogger Teması

valencia-blogger-temasi

Valencia Blogger Teması ,moda, güzellik ve kişisel blog yazarlarının kullanabilecekleri iyi temalardan biridir. Valencia Blogger teması şık tasarıma sahip , SEO dostu ve mobil uyumludur.

DEMO

İNDİR

StartSeo Blogger Teması

startseo-blogger-temasi

StartSeo Blogger Teması, blogların çoğu için kullanılabilecek güçlü ve profesyonel bir blog temasıdır. StartSeo, blogunuza gelen trafikten para kazanmanız gerektiğinde kazancınızı artırmak için stratejik reklam alanlarına da sahiptir. StartSeo Blogger Temasında renkleri, genişlikleri ve daha fazlasını özelleştirebilme imkanına sahipsiniz.

DEMO

İNDİR

Elegance Blogger Teması

elegance-blogger-temasi

Elegance Blogger Teması, moda, güzellik ve kişisel bloglarınız için kullanabileceğiniz uygun temalardan biridir. SEO dostu ve mobil uyumlu olması tercih sebeplerinden biridir. Ayrıca başta sosyal medya araçları olmak üzere birden fazla widgeti içerisinde barındırmaktadır.

DEMO

İNDİR

Beauty Blogger Teması

beauty-blog-blogger-temasi

Beauty Blogger Teması, güzellik,moda ve kişisel bloglarınız için kullanabileceğiniz son derece zarif bir tasarıma sahip, mükemmel bir yükleme hızına sahip tamamen duyarlı, SEO optimizasyonlu bir temadır.

DEMO

İNDİR

Zipson Blogger Teması

zipson-blogger-temasi

Zipson Blogger Teması, kişisel bloglarınız için kullanabileceğiniz son derece şık bir tasarıma sahip, SEO dostu ve mobil uyumludur. Bloglarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

DEMO

İNDİR

Stella Blogger Teması

stella-blogger-temasi

Stella Blogger Teması, moda, güzellik ve kişisel bloglarınız için kullanabileceğiniz uygun temalardan biridir. Bloglarınıza uyarlayabileceğiniz şık tasarıma sahip, mobil uyumlu , SEO dostu bir blogger temasıdır.

DEMO

İNDİR

Vivid Blogger Teması

vivid-blogger-temasi

Vivid Blogger Temasi, portföy web siteleri oluşturmak için kullanılabilecek blogger temalarından biridir. Ayrıca işiniz için açmış olduğunuz web siteleri için de kullanılabilir. Açıkcası beğendiğim ve işi için bir blogger teması arayanlar için önerebileceğim temalardan biridir.

DEMO

İNDİR

Katherine Blogger Teması

katherine-blogger-temasi

Katherine Blogger Temasını, moda,güzellik ve kişisel bloglarınız için kullanabilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz uygun temalardan biridir.

DEMO

İNDİR

SeoRocket Blogger Teması

seo-rocket-blogger-temasi

Adından da anlaşılacağı gibi, blogunuzda kullanabileceğiniz en iyi SEO uyumlu blogger temalarından biridir. Sayfa hızı açısından da gayet güçlü olan tema, SEO dostu ve mobil uyumludur. Blogger kullanıcılarına önerebileceğimiz iyi temalar arasında yer alır.

DEMO

İNDİR

1 Yıldız2  Yıldız3  Yıldız4  Yıldız5  Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-Posta Aboneliği

Yeni eklenen makalelerden haberdar olmak için abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tüh bir şeyler yanlış gitti.